(044) 593-24-38

Фірму Лабазюка підозрюють у прихованій приватизації держзаводу за допомогою збиткової мирової угоди

24.11.2017

Головне управління Нацполіції у Хмельницької області підозрює ліквідатора державного підприємства «Завод «Маяк» (с. Гвардійське Хмельницький район) і службових осіб TOB «Інвестиційна компанія «Вітагро» у прихованій приватизації держпідприємства. Про це повідомляє «Незалежний громадський портал» з посилання на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду від 9 листопада.

Слідство вважає, що ліквідатор ДП «Завод «Маяк» у змові зі службовцями «Вітагро» зловживав службовим становищем та діяв в інтересах приватної фірми, і коли у Госпсуді Хмельницької області розглядалася справа про банкрутство, то умисно уклав завідомо збиткову для держпідприємства мирову угоду між ДП «Маяк», кредиторами та третьою особою – «Вітагро».

Згідно з мировою угодою, «Вітагро» сплатило борги ДП «Завод «Маяк» перед кредиторами і отримало у власність всі майнові активи держпідприємства. В результаті, на думку слідства, відбулась прихована приватизація ДП «Маяк», що спричинило збитки державі, сума яких встановлюється.

У 2016 р. Госпсуд Хмельницької області припинив провадження у справі про банкрутство держзаводу «Маяк», яке розпочалося у травні 2015 р. Суддя Яроцький затвердив мирову угоду, згідно з якою «Вітагро» гасить борги держпідприємства перед кредиторами на загальну суму 1,3 млн грн. Після ліквідації всіх боргів «Вітагро» стає власником частини майнових активів заводу «Маяк» загальною вартістю 1,1 млн грн., до якої входять будівлі, споруди, передавальні пристрої та обладнання заводу.

ДП «Завод «Маяк» належить Міністерству промислової політики України, головою комісії з припинення або ліквідатором вказано Володимира Василюка.

ТОВ «Інвестиційна компанія «Вітагро» створено у травні 2012 року з пропискою у Волочиську Хмельницької області. Основний вид діяльності – управління фондами. Засновниками є народний депутат з групи «Воля народу» Сергій Лабазюк і ТОВ «Група компаній «Вітагро». Кінцевим власником записаний Сергій Лабазюк.


nashigroshi.org
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010