(044) 593-24-38

«Лежачий протест»: або як у «Хмельницькгазі» хмельничанин намагався записатись на прийом

25.10.2017

Він півдня простояв у черзі, аби записатися на прийом до керівника «Хмельницькгазу». І отримав лише номер телефону приймальні, на який ще зранку безрезультатно дзвонив. Тож, аби привернути до себе увагу, хмельничанин Віктор Галкін влаштував акцію протесту - ліг на підлогу прямісінько у холі газконтори.

Що вимагав та чи вдалося таки чоловікові добитися свого - дізнавалася Надія Драганчук
 Лежачи на підлозі хмельничанин Віктор Галкін добивався аудієнції голови правління ПАТ «Хмельницькгаз» Михайла Юрченка. Каже, це вимушені дії.

Віктор ГАЛКІН - хмельничанин

 «Щоб записатися на прийом треба вистояти у черзі ось у цей кабінет. В черзі я простояв 2, 5 години. Нарешті потрапив в кабінет і мені пишуть номер телефону, на який я вже з 8 ранку дзвоню щоб записатися на прийом».

Та спершу чоловік намагався отримати перепуску в чиновницький кабінет в охоронця. Зазвичай саме так споживачі і потрапляють на прийом. Однак той йому відмовив.

Олександр ДЯЧУК – охоронець

«Звертався, але була нарада. Я сказав що зайнятий, нарада. Дочекайтеся черги в 107 кабінет і все».

На знак протесту Віктор Галкін ліг на підлогу. Спілкуватися з працівниками «Хмельницькгазу», які намагалися з’ясувати причини такої поведінки, чоловік категорично відмовився.

Юлія СТРІЛЕЦЬ – начальник управління клієнтського сервісу

 « Я надала йому контактні телефони приймальні Михайла Борисовича і його заступника. Запропонувала написати заяву, щоб отримати офіційну відповідь. Людина не захотіла, вийшла і лягла на пол».

Леся АНДРЕЙКО – прес-секретар ПАТ «Хмельницькгаз»

 «До нього виходили і головний інженер, і комерційний заступник, і охорона. Я прийшла і пропонувала піти до мене кабінет і вияснити всі питання. Від наших послуг Віктор Іванович відмовився. Хотів тільки першого керівника. В цей час його на місці немає».

Автор. Віктор Галкін з підлоги таки піднявся. І пообіцяв вже завтра прийти знову.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010