(044) 593-24-38

Від помічників нардепів до безробітних: хто хоче стати міським головою Красилова

24.10.2017

За посаду боротимуться шестеро кандидатів.

Менше як за тиждень на Хмельниччині у семи громадах відбудуться перші вибори. Серед них і Красилівська ОТГ. Саме там 29 жовтня будуть обрати нового міського голову. На сайті ЦВК заявлено шість кандидатів. Серед них є посадовців, безробітні, підприємці. Чинного очільника міста Анатолія Жовтана.

Першим у списку виборчої комісії – Петро Арсенюк. Він балотується від "Радикальної партії Олега Ляшка", хоча сам безпартійний. Згідно із даними сайту ЦВК, кандидат займає посаду помічника-консультанта Народного депутата України, хоча в декларації вказано, що працює - радником Керівника Апарату Верховної Ради України. На Красилівщині Петро Арсенюк відома особистість, його ім'я пов'язують із чисельними земельними скандалами у районі, і не тільки.

У декларацію Петро Іванович вніс будинок, гараж та дві земельних ділянки у селі Щиборівка Красилівського району. Окрім того, декларує земельну ділянку у селі Русанів, Броварського району Київської області, автомобіль легковий “ВАЗ 21093” та причіп. Заробітна плата отримана за основним місцем роботи становить 110857 гривень, пенсія - 41278 гривень. Має кандидат активи у дорогоцінних (банківських) металах - 300000 гривень.

Дружина Петра Арсенюка Лариса декларує офіс та складські приміщення у Красилові, автомобіль “TOYOTA LAND CRUISER” та є власницею ТОВ “Подільський край”. Отримала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю - 264586 гривень, ще має 50000 доларів збережень. ТОВ “Подільський край” позичило кошти третім особам — 300000 гривень.

До речі, Петро Іванович за часів губернаторства Василя Ядухи займав посаду голови Красилівської РДА, також, у 2014 році балотувався до ВР від "Всеукраїнського аграрного об'єднання "ЗАСТУП", але тоді на 189 окрузі переміг Андрій Шинькович.

Наступним у списку є безпартійний самовисуванець Степан Вознюк. Він має вищу освіту, наразі пенсіонер та проживає у місті Красилів.

Очолити Красилів знову хоче бути Ніла Островська, яка наразі займає посаду голови Красилівської ОДА та є депутатом Хмельницької обласної ради від БПП «Солідарність». Від цієї ж політичної сили Ніла Василівна іде на вибори 29 жовтня.

Ніла Островська декларує автомобіль “SKODA OCTAVIA A5”, 176863 гривень заробітної плати, 10500 гривень зобов'язань за договорами страхування та сплатила 36120 гривень в рахунок основної суми позики (кредиту). Будинок та дві земельних ділянки у Красилові декларує чоловік кандидатки — Микола Островський. Він є власником ТОВ "Холдинг-Інвест". Окрім того, у ТОВ "Будсервіс-Плюс" отримав 54688 гривень зарплати та ще 140097 гривень мав доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.
Від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" висувається Аркадій Питлик. Він є членом цієї політсили, та працює керуючим дільницею у ТОВ "Агропартнер-1". Аркадій Вікторович проживає в селі Кульчинки Красилівського району. Як пише сайт ВО "Свобода", Аркадій Питлик, - голова СК "Прогрес", є свободівцем і протягом 2000-2010 років був депутатом Кульчинківської сільської ради та Красилівської районної ради Хмельницької області.

Найстарший із кандидатів 65-річний Віктор Розумний йде на вибори від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Віктор Федорович - тимчасово не працює. У минулому займав крісло міського голови Полонного, а за президентства Януковича, у 2013 році, очолював Ізяславську РДА. На позачергових виборах народних депутатів у 2014 році висувався від Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна". А у 2015 на виборах міського голови Красилова був головним конкурентом нинішнього мера Анатолія Жовтана.

Очільником Красилівської міської громади хоче стати самовисуванець Анатолій Файдевич. Він - безпартійний підприємець, проживає у селі Кульчини Красилівського району. Був першим заступником голови Летичівської РДА та заступник тодішнього голови Хмельницької райдержадміністрації.

Дружина Анатолія Степановича — Надія, займає посаду Кульчинівського сільського голови. Вона декларує квартиру в Києві, земельну ділянку у рідному селі та 84726 гривень заробітної плати. А от кандидат у мери Красилова має будинок, пилораму, комору, майстерню, кузню-майстерню, зерносклад, будівлю столової громадського харчування та чотири земельних ділянки у Кульчинах. Також, декларує автомобілі “ГАЗ 31029” та “Lecus LX 470”, пенсію 27545 гривень та 25000 гривень доходу від підприємницької діяльності - ФОП Файдевич.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010