(044) 593-24-38

Ні пройти, ні проїхати: за залізною перепоною будують новий ЦНАП

09.10.2017

Таке бажане приміщення! Осідали у ньому і активісти, які, нікого не питаючи, зняли замок та заходилися вести там громадську діяльність. Згодом, будівля прийняла й  на нового господаря, колишнього народного депутата,  який спровокував під цими стінами черги за гречкою із сотень бабусь. І от тепер квадратні метри, що у будинку на розі вулиць Кам’янецької та Вайсера,  потрапили до рук владців,  які огородили його залізним парканом та взялися робити ремонт.

Обіцяють облаштувати в реконструйованій будівлі ще одне відділення ЦНАПу. На паспорті об’єкту зазначено, що роботи будуть завершені до 31 грудня – такий собі подарунок під ялинку. Однак, диво не трапиться… адже дедлайн переноситься на невизначену дату у 2018-му.

А от на паркан коштів точно вистачило. Ще й на такий, що охопив досить великий шмат проїжджої частини. Зазначають, що дозволи на це отримали у всіх інстанціях, тому пішоходам доведеться ще довго  ходити повз огорожу.

За залізною стіною – тиша. Та й враховуючи, що погодні умови щодня погіршуються  – зовнішніх робіт найближчим часом очікувати не варто… Скоріше за все, доведеться містянам з будівельним парканом перезимувати, шукаючи нові шляхи, аби об’їхати затори.


33tv.com.ua


 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010