(044) 593-24-38

У Хмельницькому визначили місця для трьох нових скверів

21.09.2017

Вчора, 20 вересня, під час пленарного засідання сесії міської ради депутати проголосували за відведення земельних ділянок та затвердження трьох скверів у Хмельницькому.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, у місті з'явиться більше місць для приємного відпочинку хмельничан. Вчора під час сесії депутати офіційно визначили ділянки трьох нових скверів. Вони будуть знаходитися:
на вулиці Старобульварній (між готелем «Центральний» та обласною філармонією). Тут буде облаштований сквер ім. Кузьми Скрябіна;
на вулиці Тернопільській. Тут буде невеличка зона для відпочинку;
на вулиці Кам’янецькій, біля Хмельницької обласної філармонії. На цьому місці з'явиться сквер імені В. Івасюка.

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що офіційне встановлення меж скверів є дуже важливим.

«Чітке і офіційне визначення меж парків та скверів нам потрібне для того, щоб у жодного забудовника не піднялася рука на ці ділянки», - наголосив Олександр Симчишин.
Нагадаєм, що влітку на Гречанах з'явився невеличкий сквер. Мешканці цього мікрорайону тепер мають нагоду чудово проводити дозвілля у цьому затишному місці. Невеличку зону для відпочинку облаштували на вулиці Курчатова, неподалік церкви. Протягом досить тривалого часу ця територія знаходилася у неналежному стані та була занедбаною. Тому в управлінні житлово-комунального господарства вирішили облаштувати на цьому місці затишний сквер для відпочинку. Тепер на місці чагарників з'явилися охайні доріжки, вимощені плиткою. Також у сквері встановили нові зручні лавочки та урни для сміття. Крім того, подбали про освітлення і облаштували три сучасні ліхтарі. Далі підрядники будуть виконувати роботи щодо благоустрою зелених зон. Загалом площа нового міні-скверу становить 572 квадратних метри. Площа озеленення сягає 345 квадратних метрів. Підрядна організація вимостила плиткою 227 квадратних метрів пішохідної зони. Нова зона відпочинку подобається і дорослим, і дітям.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010