(044) 593-24-38

ЖИТЕЛІ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАРІКАЮТЬ НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

15.09.2017

Кількість скарг на занедбані місцеві  дороги  постійно зростає. Тож інспекція державного архітектурно-будівельного контролю селищної ради обстежила саме ті дороги, котрі викликають найбільше незадоволення, та звернулася до Служби автомобільних доріг.

Приміром, траса  Стара Синява-Нова Синявка належить до переліку обласних доріг загального значення. А значить і опікуватися її ремонтом має «Облавтодор», - йдеться у зверненні. А ще люди, що мешкають на вулиці Заводській у Старій Синяві, скаржаться: узбіччя дороги заросли чагарниками заввишки півтора метри. Тож змушені пересуватися автотрасою, а це вже – небезпечно. Адже лише з початку року двоє людей потрапили під колеса транспорту саме на цій ділянці дороги. Закидають дорожникам і жахливий стан автобусних зупинок у селах Пилява та Олексіївка, - йдеться на сайті громади.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010