(044) 593-24-38

У Хмельницькому затвердили оновлену транспортну мережу, яка почне діяти з наступного року

15.09.2017

У серпні, під час громадських обговорень, хмельничанам презентували оновлену транспортну мережу, яка буде діяти вже з наступного року.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, розробку нової транспортної мережі почали ще в 2016 році. Спочатку хмельничани надавали свої пропозиції та зауваження стосовно транспортного сполучення у різних мікрорайонах міста. Також проводилися зустрічі з перевізниками. Потім фахівці обстежили пасажиропотік на вже існуючих маршрутах. Після цього усю зібрану інформацію уважно проаналізували та розробили проект нової транспортної мережі. Цей проект презентували громадськості. Таким чином, з 2018 року весь громадський транспорт буде курсувати у звичайному режимі, тобто за графіком.

Заступник міського голови Андрій Бонадаренко розповів, що сутність нової транспортної мережі полягає у наданні пріоритету тролейбусам та автобусам. Маршрутки будуть курсувати лише у віддалених мікрорайонах. За його словами, планується зменшити кількість громадського транспорту на 46 одиниць, тобто з 390 до 344. Також передбачається скоротити кількість маршруток. Майже 80 даних транспортних засобів виведуть з мережі та замінять автобусами.

Також Андрій Бондаренко зазначив, що усі маршрути працюватимуть у звичайному режимі, а не так званого маршрутного таксі. Крім того, кожен транспортний засіб повинен бути обладнаний GPS-навігаторами. Це дозволить стежити за рухом транспорту в онлайн режимі. За словами в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Сергія Шепурева, в управлінні працюватиме фахівець, який буде стежити за тим, чи дотримується водій графіку руху. Доступ до інформації щодо пересування транспорту будуть мати і перевізники, і влада. Також передбачається створення мобільних додатків для пасажирів.

Нагадаємо, що 11 серпня, в Будинку культури, відбулися громадські слухання щодо майбутнього конкурсу перевізників. Під час заходу чітко прописали права і обов’язки перевізників та користувачів громадського транспорту.

Вчора, 14 вересня, на засідання виконкому було винесено остаточний варіант нової транспортної мережі. Цей варіант прийняли одноголосно. Нові схеми руху громадського транспорту почнуть діяти з 1 січня наступного року, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ».

Отже, деяку частину маршрутів скасували, а іншу - змінили. За деякі пропозиції голосували на засіданні виконавчого комітету. До переліку маршрутів були внесені такі зміни:

Тролейбусний маршрут № 15 «Староміська - Болбочана» заплановано продовжити до автостанції № 2.
Тролейбусний маршрут № 13 «Гречани - Автостанція № 2» передбачено продовжити до кінцевої у мікрорайоні Ракове.
Автобусний маршрут № 23 «Катіон - Ракове» продовжать до кінцевої зупинки у мікрорайоні Книжківці.
Через Прибузьку йтиме лише 3 автобусні маршрути: № 1 «Автостанція № 1 - Малиницька», № 20 «Катіон - Лезневе» і № 54 «Шаровечка - Лезневе 2».
Автобусні маршрути № 24, № 28 і № 43 змінювати не будуть.
Автобусний маршрут № 41 «Лісові Гринівці - Аеропорт» стане районним і курсуватиме лише до автостанції № 5, що розташована на вулиці Кам'янецькій. Він буде зупинятися на таких зупинках: «Озерна», «Школа № 28», «Обласний ліцей», «Поліклініка № 2», «Ощадбанк», «Філармонія» і «Автостанція № 5».
Завдяки новій транспортній мережі планується трохи розвантажити центральну частину міста. Крім того, нововведення передбачають збільшення громадського транспорту для людей з обмеженими можливостями.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010