(044) 593-24-38

Головний спеціаліст ОДА може очолити хмельницький аеропорт

13.09.2017

Конкурсна комісія обласної ради обрала головного спеціаліста відділу інфраструктури департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Валерія Сороку на посаду директора комунального закладу “Аеропорт-Хмельницький”.

Рішення було ухвалено 12 вересня на засіданні комісії.
За словами головуючої і першого заступника голови облради Неоніли Андрійчук, теперішній керівник аеропорту Віктор Гончар, який призначений у липні 2016-го, “не здатний працювати кризовим менеджером, і його однозначно необхідно змінювати”.

Під час своєї презентації пан Сорока озвучив оптимальний штат підприємства.

“Це – директор, бухгалтер і чотири охоронці. Якщо ж з’явиться переспектива розвитку аеропорту, тоді можна збільшувати чисельність працюючих”, – вважає він.

Сорока також анонсував проведення опитування серед населення Хмельницької області, яке у результаті має дати відповідь, скільки пасажирів може перевозити потенційний інвестор.
Крім цього, він обережно висловився щодо можливості передачі аеропорту в управління місту Хмельницький. Адже наразі є ряд проблем, які стоять на заваді подальшому розвитку. Зокрема, не доведені до логічного кінця судові спори по земелі аеропорту, не врегульовані інвентерезаційні питання. Також невідомо, як бути метеобладнанням, яке втратив хмельницький аеропорт.

Кандидатуру переможця конкурсу буде винесено на розгляд депутатів на чергову сесію облради 27 вересня.

Нагадаємо, що на відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє.

Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Довідка НГП. Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький складається з аеродромного, аеровокзального, наземного комплексів на землі. Аеропорт розташований на відстані 7 км на південний захід від Хмельницького. Загальна площа земельної ділянки, на якій розміщений аеропорт, – 127,63 га, у тому числі летовище – 13,2 гектара.

Аеропортовий комплекс аеродрому складається з приміщення для обслуговування пасажирів загальною площею 700 кв. м (розташоване на одному поверсі адміністративної будівлі) та пункту пропуску через державний кордон площею 800 кв. метрів (окрема будівля).


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010