(044) 593-24-38

ДЕРЖГЕКАДАСТРОМ ХМЕЛЬНИЧЧИН КЕРУВАТИМЕ СКАНДАЛЬНИЙ ПОСАДОВЕЦЬ З ВОЛИНІ

12.09.2017

Управління Держгеокадастру в області очолить посадовець з Волині. Про це нам стало відомо з власних джерел. Земельним відомством Хмельниччини керуватиме Василь Василенко,котрий має досвід роботи  у цій сфері.  Про призначення посадовця офіційної інформації поки не оприлюднили. Але ми вже поцікавилися його біографією та професійними здобутками.
На Хмельниччину їде волинянин. Розпоряджатися тутешньою землею.

Василь Василенко з Луцька. З березня 2010 року беззмінно керував земельним управлінням Волинської області. 39-річний чиновник на посаді встиг відзначитися у серії земельних скандалів. Наприклад, на сайті громадської організації "Всеукраїнське об'єднання правників "Маємо Право!" йдеться про такі його «пригоди»  в період з 14 до 16 року. 

«Пан Василенко виділив 44 гектари земель сільськогосподарського призначення на незаконних підставах 22-ом підставним особам… Крім цього, Василь Василенко очолював Головне управління Держгеокадастру в області за часів режиму Януковича та підпадав під перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади».»

Очистити Волинь від людини Януковича вирішили тамтешні депутати. А у лютому 17 року Волинська облрада підтримала звернення до міністра агрополітики  із пропозицією звільнити Василя Василенка із займаної посади через -цитую голову Волинської облради – « дерибан землі, де є поклади бурштину». Тоді під час пленарного засідання на захист чиновника стали атовці.

- Ваші звинувачення на рівні «хтось сказав, хтось подзвонив»

В Управлінні Держгеокадастру Хмельниччини призначення нового шефа  ніяк не коментують. Утримуються від коментарів і місцеві громадські активісти. Відомо лишень: кандидатуру затверджували у столиці. До речі, місцеве земельне відомство лишалося без постійного очільника від Революції Гідності.


odtrk.km.ua  

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010