(044) 593-24-38

Правоохоронці затримали двох хмельничан, які незаконно ретранслювали російські телеканали

06.09.2017

Двоє хмельничан незаконно ретранслювали телеканали супутникового телебачення за технологією кардшарингу. Чоловіки не мали ліцензії та не укладали угод з правовласниками.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Кіберполіції України, правовласники звернулись до кіберполіції та повідомили, що невідомі особи незаконно втрутились в роботу їх телекомунікаційних мереж. Зокрема, зловмисники ретранслювали канали супутникового телебачення без згоди власників авторських прав. Вони розблокували за допомогою інтернету закодовані канали і поширювали телепрограми. Крім того, вони надавали доступ до російських каналів, які заборонені в Україні Національною радою з питань радіомовлення та телебачення. Чоловіки надавали послуги незаконно, оскільки не мали жодних ліцензій провайдера програмної послуги та не укладали ніяких угод з правовласниками.

Кіберполіція підозрює у незаконній діяльності двох хмельничан. Правоохоронці провели обшуки у квартирах, на місці роботи та в машинах зловмисників. Під час цього поліцейські знайшли комп'ютери та флешки, з яких чоловіки поширювали контент, мобільні телефони, списки клієнтів, телеканалів та понад 200 ресиверів для прийому супутникового телебачення. Усе вилучили та направили на експертизу.

Наразі відомо, що зловмисники налаштували послуги трансляції каналів 200 клієнтам. Слідчі встановлюють суму завданих правовласникам збитків та проводять експертизи. Незабаром чоловікам оголосять про підозру за вчинення злочинів у сфері авторського права та суміжних прав, а також незаконного втручання в роботу систем та комп'ютерних мереж.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 2 ст. 361 Кримінального кодексу України. Хмельничани можуть провести у в'язниці від трьох до шести років.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010