(044) 593-24-38

Розрахунки ціни на воду передали до Нацкомісії. Тарифи зміняться ближче до Нового року Вода для хмельничан подорожчає ближче до нового року.

17.07.2017

Вчора, 15 серпня, був останній день, коли хмельничани могли подавати свої зауваження та пропозиції щодо тарифів на воду.
Скористався такою можливістю лише… один хмельничанин. повідомляють у Хмельницькводоканалі.
«У період з 2 по 15 серпня від споживачів послуг було прийнято лише один лист. Хмельничанин цікавився, чи буде у новому тарифі закладена послуга періодичної перевірки лічильника», – розповів заступник директора міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» Олексій Лункін і повідомив, що ця послуга таки буде включена у тариф.

Нагадаємо, КП «Хмельницькводоканал» оприлюднило розрахунок нових тарифів для хмельничан.

За словами чиновника, з сьогоднішнього дня усі розрахунки будуть передані на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Коли Нацкомісія прийме постанову щодо зміни тарифів і вона буде надрукована в Урядовому кур’єрі, тоді і зміниться ціна на водопостачання та водовідведення. Це відбудеться ближче до Нового року. Наразі, усі платять по тарифу, що був встановлений 12 травня 2017 року», – каже Олексій Володимирович.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» оприлюднив інформацію про намір провести зміну тарифів.

«Необхідність підвищення тарифів зумовлена періодичним зростанням вартості електроенергії, мінімальної заробітної плати, опалення, що змусило підприємство звернутися до Нацкомісії з пропозицією встановлення тарифу», – йдеться на офіційному сайті підприємства.

Якщо Нацкомісія прийме розрахунки «Хмельницькводоканалу», ось по якому тарифу платитимемо за воду:

Для жителів багатоповерхівок: водопостачання – 8,23 грн/куб (з ПДВ),
водовідведення – 8,10 грн/куб. м (з ПДВ).

Для жителів приватних будинків: водопостачання – 7,57 грн/куб (з ПДВ),
водовідведення – 7,64 грн/куб. м (з ПДВ).


kh.ridna.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010