(044) 593-24-38

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СТВОРИЛИ АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ ШТАБ

16.08.2017

Таким чином Хмельниччина стала однією з перших областей, де запрацювала подібна структура. Головне завдання штабу – боронити землю і збіжжя агровиробників від усіляких посіпак. Ідею підкинули на початку місяця у Мін’юсті. Кабмін її підтримав. Відтак, штаби найближчим часом мають з’явитися по всій країні.

До їх складу увійдуть керівники облдержадміністрацій та представники територіальних органів Міністерства юстиції України, Національної поліції, Служби безпеки, Держгеокадастру, прокуратури, а також громадських об’Єднань у сфері агробізнесу. В обласному управлінні юстиції кажуть: будь-яка людина, якій відомо про факт порушення земельних прав, може звернутися безпосередньо до оперативного штабу або до них в управління. Для цього функціонує телефон «гарячої лінії» 76-57-49. У села на допомогу виїжджатимуть мобільні групи і мобільні бригади. Бригади, на відміну від груп, консультуватимуть краян з правових питань. Додамо, головним антирейдером краю став Олександр Корнійчук. Саме він очолив новостворений штаб.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010