(044) 593-24-38

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПРОПОНУЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ МОРАТОРІЙ НА БУДІВНИЦТВО НОВОБУДОВ

14.08.2017

Безстроковий мораторій на будь-яке будівництво новобудов "на місці" будь-яких досі наявних споруд, побудованих до 1941 року, навіть якщо вони постраждали від пожежі, стихійних лих та недбалого господарювання пропонує хмельничанин Ярослав Михайловський. З такою електронною петицією чоловік звернувся до можновладців обласного центру.

"Також пропоную запровадити окремий спеціальний муніципальний податок для всіх потенційно зацікавлених у подібних архітектурних експериментах над містом підприємств та організацій, спрямований на підтримання архітектурної спадщини міста у задовільному технічному стані та на екстренні ремонтні, протиаварійні та реставраційні роботи в разі виникнення аварійних ситуацій. Логічним було б також обтяжити власників, балансоутримувачів, орендарів та користувачів споруд, збудованих до 1941 року, додатковою матеріальною відповідальністю за недбале господарювання та недотримання норм експлуатації даних споруд у вигляді зобов'язання відновлення власним коштом будь-яких втрат, завданих споруді через власну діяльність, або ж відшкодування відповідним комунальним підприємствам вартості цих робіт у повному обсязі", - йдеться у петиції.

Під електронним зверненням підписалося 37 осіб із 500 необхідних. Збір підписів триватиме 88 діб. 


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010