(044) 593-24-38

ЗА ПІВРОКУ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗАСУДИЛИ 12 КОРУПЦІОНЕРІВ

14.08.2017

Протягом січня-червня цього року у Хмельницькій області за корупційні злочини засуджено 12 осіб. Про це сказано у статистичному збірнику Верховного суду України, повідомляє НГП. Згідно з офіційними даними, доведеними до вироку вважаються справи проти трьох державних службовців, двох посадовців органів місцевого самоврядування, одного поліцейського та військовослужбовця.

Загалом, з початку року до судів Хмельниччини надійшов 61 обвинувальний акт за фактами корупції, з них 17 були розглянені судами. Крім цього, за шість місяців 64 особи на Хмельниччині притягнені до адміністратичвної відповідальності за вчинення корупційних злочинів. Серед них 21 держслужбовець, по 18 депутатів та посадовців органів місцевого самоврядування, 5 сільських, селищних та міських голів та одного суддю. Загальна сума накладених штрафів становила 141,1 тис. грн. В цілому, по Україні у січні-червні 2017 року до судів надійшло 4444 справи про корупційні злочини, розглянуто було 2063. За вчинення корупційних злочинів притягнуто до кримінальної відповідальності 469 осіб, до адміністративної – 903. При цьому до позбавлення волі засуджено 121 особу, виправдані – 77, закрито провадження проти 110.vdalo.info

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010