(044) 593-24-38

Хмельницьке «ноу-хау»: «Торгуєш алкоголем? Встанови камеру і дай поліції доступ до неї»

11.08.2017

Підприємцям міста запропонують разом боротися з продажем спиртного для неповнолітніх.
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про рекомендації щодо встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м. Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв».

За словами Руслани Сідлецької, начальника управління торгівлі, це рішення носитиме рекомендаційний характер. «Будь який підприємець може елементарно відмовитися, - на виконкому заявив Олександр Симчишин, міський голова. – Таку пропозицію запропонувала поліція, коли ми запитали, чому в місті продають алкоголь неповнолітнім. Вони сказали, що не можуть зафіксувати такі випадки, а потім довести».
Отож, рекомендуватимуть не лише встановити камери, а й надавати доступ правоохоронцям та управлінню торгівлі до записів, які мають зберігатися не менше 10 днів. Звісно, коли ті попросять.
Тепер це рішення виконкому має розглянути міська рада. Якщо вона підтримає виконком, тоді й «проситимуть» хмельницьких підприємців встановити камери в магазинах, зберігати відео з них та надати доступ поліції, коли буде потреба.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010