(044) 593-24-38

В Хмельницькому затримали дитячого офтальмолога, який вимагав 200 доларів хабара за оформлення інвалідності

10.08.2017

Офтальмолог Хмельницької обласної лікарні вимагав у матері пацієнта 200 доларів хабара. За це він обіцяв оформити групу інвалідності.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що завідувач офтальмологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні обіцяв матері пацієнта, що допоможе швидко та без зайвих проблем владнати питання з оформленням групи інвалідності. Лікар запевнив жінку, що оформить та видасть усі необхідні документи для встановлення інвалідності дитині. За цю послугу медичний працівник вимагав грошову винагороду, яка становили 200 доларів.

Але використати бажані гроші на свої потреби лікарю все ж таки не вдалося. В порядку ст. 208 правоохоронці затримали офтальмолога під час незаконного отримання 200 доларів грошової винагороди від матері пацієнта. Поліцейські провели огляд робочого кабінету медичного працівника. Під час цього вони знайшли ще майже 26 тисяч гривень. Усі гроші вилучили та направили на експертизу.

За цим фактом слідчі управління ГУ Національної поліції в області відповідно до за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове розслідування. Наразі слідчі продовжують збирати усю необхідну кількість речових доказів, проводити експертизи та встановлювати подробиці справи. Незабаром затриманому оголосять про підозру у скоєнні даного правопорушення. Також буде з'ясовано, яку саме міру запобіжного заходу йому призначать. Офтальмологу загрожує ув'язнення терміном від п’яти до десяти років. Також його можуть позбавити права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Крім того, в лікаря можуть конфіскувати майно. Згодом справу передадуть до суду. Після детального розгляду усіх подробиць справи суд призначить покарання медичному працівникові.


khmelnytsky.com.ua

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010