(044) 593-24-38

СУД ЗАБОРОНИВ БУДУВАТИ НА ТЕРИТОРІЇ СКВЕРУ ІМ. ШЕВЧЕНКА ТОРГОВИЙ ЦЕНТР

07.08.2017

Ділянку на території хмельницького скверу імені Тараса Шевченка  вдалося вберегти від забудови. Тепер там не мають права зводити торговий центр з підземним паркінгом,як це планувалося при Сергію Мельнику. 

За позовом Хмельницької місцевої прокуратури відповідну постанову ухвалив Рівненський  апеляційний господарський суд. Земельну ділянку площею понад тисячу квадратних метрів у частині скверу, яка прилягає до вулиці Володимирської, повернуто з незаконного використання  містянам. Договір, згідно з яким цю ділянку у 2013 році передали в оренду  товариству «Гранд альянс», визнано недійсним.

Валерій ЗАЯЦ – керівник Хмельницької місцевої прокуратори

– Визнано недійсним рішення сесії міської ради від 28.08.2013 року та укладений на його підставі договір оренди і відповідну земельну ділянку повернуто у комунальну власність.

odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010