(044) 593-24-38

Коли запрацює басейн, який місту «подарували» за двадцять два мільйони гривень?

07.08.2017

Басейн, яки збагатилося місто замість 29 мільйонів на баланс міста передали, але запрацює він, ймовірно, ще не скоро.
Принаймні, поки що, ні комунального підприємства, яке й мало ним займатися, ні навіть решту обладнання, яке ще варто докупити – немає.

Більше року пройшло, як міський голова Олександр Симчишин в ефірі сайту «Є» повідомив, що міська рада погодилася взяти у забудовників басейн та сім квартир у рахунок пайової участі.
Для обслуговування басейну у міській раді вирішили створити чергове комунальне підприємство. Говорили про це кілька разів на різних нарадах і виконкомах, але підприємства і досі немає.
На крайньому виконавчому комітеті Хмельницької міської ради вже виносили питання про створення такого підприємства, але знову щось пішло не так.
Оте «не так» пішло через заступника міського голови Андрія Бондаренка.
«На виконком виносили питання про створення комунального підприємства, яке б обслуговувало басейн. Я запропонував відкласти це питання з двох причин. Перша – для того, щоб розглянути можливість приєднання басейну до іншого підприємства, щоб не множити комунальні заклади, а відповідно і посади, які будуть утримуватися за рахунок бюджету. Друга – для басейну треба докупити частину обладнання, тому я запропонував, щоб його запропонувати докупити підприємцю, який і передає басейн, а не за бюджетні кошти», – пояснив Андрій Бондаренко.
Зараз басейн знаходиться на балансі управління молоді та спорту. Але коли він запрацює і головне хто організовуватиме його роботу – невідомо.
За попередніми даними, у міській раді планують запустити його в роботу не раніше листопада.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010