(044) 593-24-38

Хмельницький “СтопКор” підозрює, що у місті проводять ремонт каналізації для вирішення потреб забудовника

02.08.2017

Комунальні служби Хмельницького проводять ремонт дощової та центральної каналізації міста по вулиці Свободи, де зводять новий житловий будинок. Голова місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук припускає, що роботи за кошт міського бюджету затіяли не випадково, а для зручності забудовника, якому довелось би підключати висотку до міських комунікацій.

"Можливо, я собі напридумував в голові, можливо – просто здалося, але... Вулиця Свободи, забудова яблуневого саду з неприємною назвою. Одночасно проходить ремонт вулиці. Проходить не поспіхом. І зненацька почався ремонт дощової каналізації. І звичайної каналізації... Не знаю, як кому, а особисто мені це схоже на вирішення проблем забудовника коштом міського бюджету. Багатоповерхівка в саду будується? Це факт. Комунікації забудовник змушений буде до міста підключати? Теж факт.  Дощову каналізацію облаштовувати повинен? І це беззаперечний факт. А тут ррраз – і всі проблеми забудовника вирішені. І зекономлено купу грошей та часу тому ж забудовнику. Цікаво тільки – на яких умовах? І ще починає цікавити – а хто ж там забудовник?...

Я так розумію – ремонт вулиці буде завершений в момент під’єднання комунікацій будинку до міської мережі та облаштування дощової каналізації, так?", – зазначив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук на сторінці спільноти у соцмережі.

Нагадаємо, раніше хмельницькі активісти повідомляли, що Хмельницька міська рада замовила проект озеленення за 300 тисяч гривень. Натомість у місті видають дозволи на будівництво на березі Старого Бугу та яблуневого саду. А збільшити площу зелених насаджень планують за рахунок лісу, який перебуває на території сусіднього села. Про це стало відомо голові місцевого осередку "Стоп корупції" Артуру Сторожуку.

"Наша влада замовила за 300 тисяч гривень проект озеленення міста, плачуть – мало у місті насаджень, а самі забудовують берег Південного Бугу та старий яблуневий сад. А збільшити площу насаджень планують за рахунок ліска сусіднього села. Випросили у них цей лісок, щоб вони його передали місту. Тоді земля буде належати місту і насаджень автоматично стане більше. За містом...", – написав голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.


stopcor.org
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010