(044) 593-24-38

У Хмельницькому демонтували МАФи в парку імені Чекмана

13.01.2020

Під час засідання виконкому у Хмельницькій міській раді розглянули 15 питань. Серед них — надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж кіосків. 5 тимчасових споруд для підприємницької діяльності, що працювали у парку імені Чекмана, уже вивезли, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”.

Терміни договорів про пайову участь підприємців у розвитку інфраструктури парку закінчилися ще у листопаді 2019-го. Власників кіосків про демонтаж попереджали за місяць, стверджують в управлінні ЖКГ. Підприємці ж це заперечують.

“Договори, згідно з якими працювали підприємці, мали термін дії до листопада. За місяць до закінчення терміну дії, їх повідомили, що споруди потрібно забрати. Тепер же власники МАФів зможуть їх забрати після того, як відшкодують витрати на демонтаж”, – коментує начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок.

Дехто з підприємців демонтує тимчасові споруди таки власними силами.

“Нам було не відомо про демонтаж, стараємося забрати речі, і будемо оскаржувати рішення виконкому в суді”, – каже чоловік власниці МАФу Віктор Матущак.

Іншій власниці кіоску стало зле, викликали швидку. За словами адвоката, її МАФ завантажили на машину і пошкодили.

Демонтовані кіоски відправили на територію КП “Хмельницькбудзамовник”. В КП “Парки і сквери міста Хмельницького” кажуть, що мають демонтувати усі МАФи. Ще щодо 7 кіосків рішення приймуть на новому засіданні виконкому.

За словами Василя Новачка, у Хмельницькій міській раді планують затвердити розташування і кількість кіоску в парку.

“Ми плануємо провести конкурс з визначення переможців на розташування цих тимчасових споруд. Переможці зможуть встановити тимчасові споруди. Я думаю, що по парку далі буде не більше 20 МАФів”, – додає Василь Новачок.

 

podillyanews.com

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010