(044) 593-24-38

Помічники "слуг", жіноцтво та підприємці: Хто в числі перших планує очолити РДА на Хмельниччині

03.01.2020

У реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції почали з’являтися електроні декларації кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій

Наприкінці минулого року у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції почали з’являтися електроні декларації кандидатів на посади голів райдержадміністрацій, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Білогірську РДА планує очолити Юрій Загоруйко - ексдепутат Білогірської селищної ради.

Очолити Віньковецьку РДА може Володимир Лужняк - колишній перший заступник голови Віньковецької РДА.

Керувати Волочиською РДА хоче Юрій Марущин - начальник управління агропромислового, економічного розвитку та інфраструктури Волочиської РДА. 

Головою Городоцької РДА планує стати хмельничанка Жанна Кордас - ймовірно, помічниця нардепа від партії "Слуга народу" Володимира Ватраса.

Деражнянську РДА намітив очолити Олександр Щербань - підприємець з Хмельницького і теж помічник нардепа Ватраса.

У крісло голови Дунаєвецької РДА мітить Ярослав Купчик - працівник Військової прокуратури Західного регіону України.

Ізяславську РДА може очолити Іван Федорчук - співвласник ТзОВ "Ековіста", а також фермер.

Керувати Кам’янець-Подільською РДА, ймовірно, Анатолій Бернашевський - один із засновників приватного підприємства "Дворянські ковбаси".

Потенційним керманичем Красилівської РДА є Василь Кравчук - про його рід занять ніяких даних немає.

Одразу дві претендентки є на крісло голови Летичівської РДА: Раїса Кабанова - працівниця місцевої держустанови, та Світлана Коржик - начальник одного з відділів РДА.

Новоушицьку РДА планує очолити Олександр Соловей - місцевий підприємець.

Полонська має шанс отримати головою Анатолія Мороза -  хмельничанина.

Головою Славутської РДА може стати Олександр Мельник - перший заступник голови Славутської РДА. 

Дві претендентки на крісло є й у Старокостянтинівській РДА: Ольга Троян - з невідомим місцем роботи, та Альона Пасічник, що працює в НАСК "Оранта".

Старосинявська РДА теж має жінку в претендентах на крісло голови -Надію Вікарську, що працює в міссевій податковій інспекції.

Керівником Теофіпольської РДА, ймовірно, стане теперішня керівник апарату - Олена Ковцун.

Декларацію на посаду очільника Хмельницької РДА подав Артем Багінський - кінцевий бенефіціарний власник трьох компаній — Адвокатське бюро "Артема Багінського", ТОВ "Укрштамп" і ТОВ "Юридичне бюро Багінського". Він теж є помічником нардепа Володимира Ватраса.

Потенційним очільником Чемеровецької РДА стала Юлія Андрущенко - хмельничанка, що працює в системі соцзахисту.

Двоє кандидатів є й на очільниицтво Шепетівської РДА: Віталій Биков - директор КП "Шепетівкаводоканал", та Михайло Ямчук - працівник КП "Білогірське бюро технічної інвентаризації".

Ярмолинецьку РДА може "отримати" Василь Гуменюк - директор місцевого "Центру культури та дозвілля", що балотувався у народні депутати від партії "Слуга народу" та програв.

Нагадаємо, у листопаді голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет анонсував, що голів РДА шукатимуть за допомогою проєкту LIFT. Охочі можуть подавати свої кандидатури в режимі онлайн.

 

khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010