(044) 593-24-38

Поліція запідозрила підрядну організацію у розкраданні 2 млн грн на дорогах Хмельницького

23.10.2019

Слідчий відділ розслідування особливо тяжких злочинів ГУ Нацполіції у Хмельницькій області викрив факт зловживання службовим становищем посадовців управління ЖКГ Хмельницької міської ради і ПП «Араме», які за попередньою змовою між собою і з метою розкрадання коштів, внесли завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт, в яких завищили дані про об`єми робіт та їх вартість та в подальшому привласнили 1 млн 969 тис 506,87 грн., які перерахували на підконтрольні фірми.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 18 вересня.

За даними досудового розслідування, протягом 2018 року ПП «Араме» виконувало роботи з капітальних та поточних ремонтів дорожнього покриття та прибудинкових територій у Хмельницькому на замовлення УЖКГ Хмельницької міської ради.

Загалом, було укладено договори в рамках державних закупівель на загальну суму 19 млн 931 тис. 694,45 грн, фактично перераховано підряднику – 12 млн 892 тис. 188 грн.

У ході перевірки з’ясовано, що впродовж 2018 року ПП «Араме» здійснювало документальне оформлення придбання будівельних матеріалів, а саме бітуму дорожнього та асфальтобетону в пов`язаної особи ПП «Шхал-Шляхбуд» за рахунок бюджетних коштів. Засновником останнього є хмельничанин Норайр Меспропян, який є керівником та головним бухгалтером ПП «Араме».

Так, посадові особи ПП «Араме»  включили до довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат та актів приймання виконаних будівельних робіт і витрат за II квартал 2018 року включено недостовірні відомості про вартість будівельних матеріалів, факт придбання яких не підтверджено, а лише здійснено документальне оформлення їх придбання в пов`язаної фірми.

У свою чергу ПП «Шхал-Шляхбуд» безпідставно отримані на розрахунковий рахунок бюджетні кошти впродовж трьох кварталів 2018 року були нараховано та виплачено двом фізичним особам (один із них Норайр Меспропян) на загальну суму 1 млн 637 тис. грн. для використання на власні цілі.

Наразі поліція отримала доступ до документів щодо проведення ПП «Араме» капітального ремонту прибудинкової території біля житлового будинку 102/1 на вул. Курчатова і капітального ремонту, благоустрою прибудинкової території біля житлового будинку на вул. Чкалова, 13/1 і капітального ремонту на вул. Міцкевича у Хмельницькому.

 

ngp-ua.info

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010