(044) 593-24-38

Намагався викрасти літак в Росію: хмельницького військового засудили за державну зраду

14.06.2017

Майора ЗСУ, який у 2014 році намагався викрасти літак-розвідник Су-24 і приземлити його в Росії, Хмельницький міськрайонний суд засудив до 12 років ув’язнення. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Військової прокуратури Західного регіону.

Раніше військовослужбовця засудили до 11-ти років, але на процесуальних підставах вирок не набув чинності. Пізніше прокуратура довела, що військовий навмисне передав Росії державну таємницю, через що заплановане завдання було менш успішно виконане. В результаті суд визнав майора винним у державній зраді.

Крім того, під час польоту обвинувачений відмовлявся виконувати вказівки і самовільно змінив курс польоту. Також намагався сконтактуватися з невідомими особами і скерував Су-24 до лінії державного кордону з РФ.

Після цього, не маючи можливості самостійно дістатися до аеродромів у Росії, був змушений посадити літак там, де було заплановано.


press-centr.com

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010