(044) 593-24-38

Який район Хмельницького найбільш небезпечний: версія поліції

22.10.2019

Злочинність є в кожному мікрорайоні.

Деякі території викликають жах навіть у копів. 

Де у Хмельницькому не слід гуляти ввечері, а де краще не зберігати гроші у квартирі, читайте в нашому матеріалі.

За правопорядком у Хмельницькому стежать три відділки поліції: Зарічанський, Центральний та Південно-Західний. Зарічанський обслуговує територію спальних районів: Озерної, Лезневе, Заріччя, Дивокраю та проспекту Миру. Центральний стежить за правопорядком поблизу залізничного вокзалу, по вулиці Проскурівській, в Ближніх Гречанах, Книжківцях та Раковому. У сферу діяльності Південно-Західного відділу входять: Ружична, Дальні Гречани, Речовий ринок, Дубове.  Злочинність є в кожному мікрорайоні. Однак деякі території викликають жах навіть у копів. Так, для працівників Зарічанського відділу, ранкові зведення починаються переважно зі слів “Я відпочивав у компанії друзів у “Картопляниках...” (місцева наливайка неподалік клубу “СВ” по вулиці Свободи)”. А дільничні офіцери та слідчі Центрального відділу потерпають переважно від клієнтів подібної наливайки “Шах і мат” неподалік від Автостанції №2. Для поліцейських із Південно-Західного відділу найбільш проблемним є мікрорайон Дубове.

 

vsim.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010