(044) 593-24-38

На Хмельниччині затримали генерального директора акціонерного товариства за отримання 80 тисяч гривень хабара

14.06.2017

На Хмельниччині генеральний директор акціонерного товариства вимагав та отримав від представника іншої юридичної особи 80 тисяч гривень хабара. Йому загрожує до семи років ув'язнення.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що генеральний директор акціонерного товариства обіцяв представнику приватної фірми, що допоможе швидко та без зайвих проблем вирішити питання, пов'язане з оформленням технічної документації щодо місця врізки в існуючий водогін. Він зазначив, що усі документи будуть належним чином оформлені і згодом можна буде розпочинати будівництво сміттєпереробного заводу. За цю послугу чоловік вимагав грошову винагороду, яка становила 80 тисяч гривень.

Однак використати омріяні кошти на свої потреби зловмиснику не вдалося. Сьогодні, 13 червня, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці його затримали під час отримання хабара від представника приватного підприємства, а саме 80 тисяч гривень. Чоловік намагався уникнути відповідальності за скоєне правопорушення і сховав отримані гроші у спеціальне сховище в підлозі свого робочого кабінету. Однак правоохоронці знайшли незаконно отримані кошти, вилучили їх та направили на експертизу.

Зараз проводиться досудове розслідування за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України. Слідчі продовжують збирати усі необхідні докази, проводити експертизи, з'ясовувати обставини і деталі справи. Згодом чоловікові буде оголошено про підозру та обрану міру запобіжного заходу. Зловмисник може провести у в'язниці від трьох до семи років. Також у нього можуть конфіскувати майно. Крім того, чоловікові можуть заборонити обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Коли суд розгляне матеріали справи, стане відомо, яке покарання призначено генеральному директору.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010