(044) 593-24-38

99 аптек та аптечних пунктів у Хмельницькому працюють за програмою «Доступні ліки»

13.06.2017

У червні Міністерство планує збирати додаткові заявки від виробників, які хочуть і можуть працювати у програмі, аби вибір препаратів був ширший.
У Хмельницькому вже виписано більше 30 тисяч рецептів.

До Програми «Доступні ліки» у Хмельницькому долучилося 20 суб’єктів господарської діяльності з мережею 99 аптек та аптечних пунктів. У міській раді зазначають, що усі вони відпускають ліки за рецептами безкоштовно або з невеликою доплатою.
«За даними центрів первинної медико-санітарної допомоги міста, вже виписано понад 30 тисяч рецептів. З початку дії Урядової програми майже на 26 тисяч рецептів здійснено часткове або повне відшкодування вартості лікарських засобів на загальну суму 609,6 тисяч гривень. Зараз Міністерством охорони здоров’я України опрацьовуються рішення щодо розширення лінійки препаратів, які будуть включені в програму», – зазначають у прес-службі міської ради.

Стартовий бюджет програми в межах держави становить 500 мільйонів гривень, однак Уряд запропонував збільшити фінансування до 750 мільйонів для того, аби повністю забезпечити потреби громадян. Для мешканців міста Хмельницького в рамках програми виділено 3,5 мільйона гривень.

Перелік аптек міста Хмельницького, які підписали договір про участь в Урядовій програмі «Доступні ліки» дивіться тут.


kh.ridna.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010