(044) 593-24-38

У Хмельницькому почали зведення арени Палацу спорту

18.09.2019

Наразі розпочато монтаж металевих конструкцій для встановлення даху.

Днями в обласному центрі стартувало зведення найважливішої частини Палацу спорту — каркасу арени та глядацьких трибун. Монтування металевих конструкцій споруди має завершитися за півтора місяця, а з 1 листопада заплановано встановлення даху.

За інформацією муніципальної телерадіокомпанії «Місто», дах арени Палацу спорту утримуватимуть дванадцять металевих балок. Довжина кожної конструкції — 54 метри. Їх виготовляють й монтують з чотирьох частин працівники столичної інженерно-будівельної компанії. Вартість робіт складає майже 17 мільйонів гривень.

«Максимальна висота спортивного залу буде 17 метрів, — коментує підрядник Іван Крутилко. — Конструкції розраховані на сніжні зими. Крім того, на них підвісять вентиляцію, освітлення та всю необхідну техніку».

Також комунальний телеканал повідомляє, що конструкції змонтують за півтора місяця. З 1 листопада почнеться накриття даху Палацу спорту.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, наразі вже завершено будівництво фізкультурно-оздоровчого та господарсько-адміністративного приміщень Палацу спорту. Зокрема, у них розміщено чотири зали. Площа кожного — 200 квадратних метрів.

Нагадаємо, будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузькій, 5/1А стартувало у березні цього року. Впродовж літа підрядник провів низку важливих будівельних робіт.

Довідково: Палац спорту стане багатофункціональною спорудою, де можуть проходити не лише спортивні заходи, а й культурні події та масштабні форуми. У ньому запроєктовано 2500 глядацьких місць з можливим розширенням до трьох тисяч. Його зал буде загальною висотою 15 метрів й завширшки — 54 метри. На арені Палацу спорту передбачено змінне покриття призначене для змагань з різних видів спорту. Його будівництво стартувало у березні цього року. Заплановано, що його здадуть у експлуатацію в 2021-му.

 

ye.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010