(044) 593-24-38

Зникнення 27 млн. грн.: інвестори «Октанта» звинувачують голову ЖБК із підрядником

06.08.2019

Надзвичайно красивий краєвид. Центр Хмельницького немов на долоні, а із 16 поверху просто перехоплює подих. Проте, випити каву чи чай на терасі власники цих квартир зможуть не скоро. Адже це – будинок за адресою  Подільська, 58, сумнозвісний «Октант».

16-річна будівельна епопея триває і досі. Нині голова ОСББ спільно із кількома інвесторами оббивають поріг під’їзду. Впевнені, без журналістів їм на власні квадратні метри не втрапити.

Нагадаємо, забудовник «Октант» зводив 111-и квартирний будинок до 2013 року. Як зазначає Людмила Романенко, виконав 65% робіт і згідно акту прийому-передачі переклав ношу на плечі новоствореного ЖБК «Подільський край». Його очолив Михайло Бейлик. І добудову із підрядником Володимиром Чуком веде уже 6 років.

«Квант+», яку Лариса Трумбіцька впевнено називає фірмою-одноденкою, підписала декларацію про здачу будинку в експлуатацію у 2015 році. На папері навіть є ліфти та прибудинкова територія, а насправді – голі стіни та ані води, ані електрики.

За власний кошт члени ОСББ виготовили технічний паспорт будинку. Думали, що мають 17 тис. кВ. м., але відшукали ще 1 тисячу. Окрім того, технічний паспорт дав змогу зрозуміти, що у людей квартири були перепродані по 2, а то й по 3 рази. І таких випадків, зазначають, 13. Марія Войталюк своє право відвоювала.

Окрім того, за вищезазначені 5 тис. кВ. м. змогли вилучити близько 27 млн. грн. Нині коштів немає. Людмила Романенко переконує, гроші ЖБК Чук та Бейлик поділили між собою – по факту, юридично – вони перераховані на енну кількість приватних підприємств. Бідкається і Ніна Омелянівна. Збирала кошти довгі роки, а тепер – біля розбитого корита.

Зайти ж до будинку вдається лише за попередньою домовленістю наступного дня. Світла у під’їзді немає, довкола – суцільний безлад. Жодні роботи не тривають. Будинок просто чекає. Але чого?

Мало не вперше за 10 років від купівлі Людмила Качинська бачить свою квартиру. Ледве стримує сльози.

Нині правоохоронці розслідують кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191. Також, тривають суди щодо ліквідації ОСББ за позовом Чука.

 

33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010