(044) 593-24-38

Перші в Україні: Хмельницька міська рада ввела свої «санкції» для російських компаній

01.06.2017

Заборона стосується лише для комунальних підприємств міста та підрозділів міськради.
Депутати Хмельницької міської ради прийняли рішення «Про застосування обмежувальних заходів щодо використання програмного забезпечення та телекомунікаційного обладнання». «За» - 30, не голосували - 6.

Відповідне рішення було прийнято з метою забезпечення виконання Указу Президента, яким введені санкції для юридичних та фізичних осіб Російської Федерації. «Цим рішенням, по суті, ми заборонили комунальним підприємствам міста та структурні підрозділи міськради, використовувати програмне забезпечення, яке розроблено країною-агресором, - каже автор проекту, депутат міської ради Ігор Ялоха. – Тепер міська влада повинна вивчити питання, якими вітчизняними продуктами замінити, до прикладу, програму «1С. Бухгалтерія». Десь за місяць проведуть конкурс з відбору програмного забезпечення вітчизняного виробництва. А вже приблизно восени бухгалтери установ міста пройдуть відповідне навчання, після чого поступово відбудеться заміна програмного забезпечення».
Скільки на це витратять грошей – невідомо. Утім, як сказано в пояснювальній записці до проекту рішення, реалізація цих заходів відбудеться за рахунок бюджету та власних коштів підприємств.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010