(044) 593-24-38

Замість ЖЕКів у Хмельницькому – муніципальні управляючі компанії

01.06.2017

У Хмельницькому ЖЕКи стали муніципальними управляючими компаніями і будуть брати участь в конкурсі на визначення надавача послуг. За рішення про перейменування і внесення змін до статутів житлово-експлуатаційних контор проголосували сьогодні депутати на засіданні сесії міської ради.

Відсьогодні хмельницькі ЖЕКи так називатися вже не будуть. Житлово-експуатаційні контори рішенням п’ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради перейменували в муніципальні управляючі компанії. Так, відтепер замість ЖЕКу № 1 діятиме «Управляюча муніципальна компанія «Центральна» Хмельницької міської ради, замість ЖЕКу № 2 – «Управляюча муніципальна компанія «Проскурівська» і т. д.

За словами міського голови Олександра Симчишина ці та інші зміни у житлово-комунальній сфері дозволять тапер вже муніципальним компаніям брати участь в конкурсі на визначення надавача послуг.

Також мер зазначив, що кожна компанія зможе брати учать у конкурсі на надавання послуг у будь-якому мікрорайоні міста. Законом це не заборонено. Проте буде логічно, якщо кожна з них буде змагатися за обслуговування саме своєї території.


aktualno.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010