(044) 593-24-38

На Хмельницьких військових складах вилучили неякісні бронежилети

27.06.2019

ДБРівці у межах справи про закупівлю за завищеними цінами речей для ЗСУ вилучили на військових складах у Хмельницькому, Києві, Одесі і Харкові неякісні бронежилети, і запевнили, що ці засоби захисту не встигли потрапити у зону бойових дій на Донбасі

Державне бюро розслідувань проводить 40 обшуків у посадовців міністерства оборони в межах справи про закупівлю за завищеними цінами речей для Збройних сил України, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією оприлюдненою на брифінгу директором ДБР Романом Трубою.

За його словами, слідчі дії проводяться вдома і в офісах чиновників. За попередніми висновками, ця злочинна діяльність завдала державі біля 100 млн грн збитків.
Крім того, були закуплені 20 тисяч бронежилетів поганої якості і намети, не придатні для проживання. "Три з п'яти бронежилетів прострілюються", - наголосив він.

Він розповів також, що під час обшуків у фігурантів справи вилучено 11 тисяч бронежилетів і документація про постачання. Це кримінальне провадження вже розслідується два місяці.
У ДБР розповіли, що неякісні бронежилети вилучили на військових складах у Хмельницькому, Києві, Одесі і Харкові.

У відомстві відмовились назвати фірму-поставника амуніції, але Труба повідомив, що договір на постачання був укладений з Міноборони на початку 2019 року. Він додав також, що перед цим бронежилети були перевірені, і чиновники прекрасно розуміли, що закуповують неякісний товар.
Як писав Depo.UA, за словами Труби, до злочинної групи входили посадовці Міноборони та приватних структур, проте підозру поки нікому не висунули. Директор теруправління ДБР у Києві Руслан Марчук додав, що 11 тисяч бронежилетів вилучили зі складів, тому вони не надійдуть на озброєння армії. Водночас він відмовився назвати виробника цих бронежилетів.


khm.depo.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010