(044) 593-24-38

Хмельницька громада страйкує

31.05.2017

Сьогодні мешканці одного з будинків мікрорайону Виставка вийшли на мітинг, ставши перешкодою для проїзду автотранспорту.
Свій вимушений страйк мешканці дому за адресою Проспект Миру, 61/2 пояснюють тим, що ще від самого ранку в усій будівлі комунальні служби відключили електропостачання.

До акції мирного протесту доєднались понад трьох десятків хмельничан, у більшості своїй страйкували матері з малолітніми дітьми та пенсіонери, тобто ті жителі будинку, які впродовж дня перебувають вдома, і тому використовують систему електропостачання для особистих побутових потреб.
Своїми проблемами через відключення електрики поділилась з нашими кореспондентами одна зі страйкуючих жінок:
«Від самого ранку в нашому домі відключили світло. Будівля повністю на системі електропостачання, газу немає, ми живемо за рахунок електрики. На цілий день у нашому домі вимкнули світло, отож, діти і ми – батьки залишились голодними. Начальник ЖЕКу, який завітав до нашого дому, пояснив відключення наявністю в нашому домі боржників. Таких мешканців в нашому домі не більше десятку».
І хоча вже надвечір працівники комунальних служб відновили електропостачання, люди не поспішали розходитись, пояснюючи це єдиним методом вирішення питання подібних відключень.
З мітингуючими також поспілкувались працівники патрульної поліції, які намагались налагодити рух автотранспорту внаслідок перекриття дороги.


marichkanews.com
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010