(044) 593-24-38

До щорічного рейтингу «Топ 200 Україна» потрапили 5 вищих навчальних закладів Хмельниччини

31.05.2017

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на портал «Вища освіта», потрібні дані для проведення дослідження фахівці отримали від університетів та з ресурсів інтернету. Даний рейтинг є системою незалежного оцінювання діяльності університетів. Рейтинг «Топ 200 Україна» сприяє розвитку конкуренції між навчальними закладами та дозволяє їм досягати високих показників у роботі.

До першої десятки лідерів потрапили навчальні заклади Києва, Харкова, Львова. Ці заклади кожного року поліпшують показники академічної діяльності. Перше місце в рейтингу посів НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Фахівці Міжнародної спостережної ради рейтингу визнали, що цей навчальний заклад розробив і впровадив новітню екосистему «Sikorsky Challenge», вивів на ринки велику кількість стартапів, продав багато ліцензій на винаходи, а також впровадив значну кількість важливих проектів. Його випускники затребувані престижними компаніями.

А друге та третє місце зайняли відповідно КНУ ім. Тараса Шевченка та ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Наукові дослідження, які проводять ці заклади, отримують необхідне фінансування. Випускники цих університетів затребувані в секторі державного управління.

До рейтингу увійшли також 5 навчальних закладів Хмельницької області. Зокрема, 46 місце зайняв Хмельницький національний університет. На 100 позиції опинився Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Подільський державний аграрно-технічний університет зайняв 119 місце. Хмельницький університет управління та права посів 157 сходинку рейтингу. Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія у рейтингу зайняла 185 місце.

Таким чином, велика кількість навчальних закладів, що увійшли до «Топ 200 Україна», протягом останніх 10 років демонструють позитивні показники у роботі.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010