(044) 593-24-38

ДБР взялося за ексголову суду, який в АТО рахувався тесляром, а в Славуті виносив рішення “іменем України”

25.06.2019

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому, підозрює колишнього голову Славутського міськрайонного суду Юрія Мацюка у привласненні, розтраті майна та службовому підробленні (ч.3 ст.191, ч.1 ст.366 КК України).
Про це “Незалежному громадському порталу” стало відомо з матеріалів судових ухвал.

За даними досудового розслідування, протягом серпня-жовтня 2017 року голова суду Мацюк спільно з іншими невстановленими співробітниками суду вносили завідомо неправдиві відомості у табеля обліку використання робочого часу, де зазначалось також про конкретні дні перебування голови суду на роботі, хоча фактично останній у вказані дні на роботі у суді та у Славуті не перебувавав. У подальшому підроблені табеля використовувались для нарахування та виплати заробітної плати голові суду.

Крім цього, під час перебування Юрія Мацюка на посаді голови  Славутського міськрайонного суду, 18 серпня 2017 року його було прийнято на роботу у в/ч А-1358 на посаду тесляра 2-го розряду і в подальшому наказом командира в/ч А1358 від 21 серпня 2017 відправлено у розпорядження оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» для виконання службово-бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де він перебував до 21 жовня 2017 року.  24 жовтня 2017 року суддя був звільнений із військової служби за власним бажанням.

Водночас, відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Мацюк 3-6 жовтня і 17-18 жовтня 2017 рокус виносив рішення та ухвали.
ДБР відслідкувало місцеперебування судді Мацюка. Так, за інформацією баз ПрАТ «Київстар», вранці 6 жовтня 2017 року він перебував у селі Цвітоха Славутського району, а ближче до обіду – у Києві. Зауважимо, що цього дня служитель Феміди мав би бути у зоні АТО.

Додамо, що 5 червня 2018 року Вища рада правосуддя звільнила Юрія Мацюка з посади судді Славутського міськрайонного суду Хмельницької області “у зв’язку з поданням заяви про відставку”.


ngp-ua.info

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010