(044) 593-24-38

В Хмельницком открылся новый сервисный центр МВД

29.05.2017

В Хмельницком открылся сервисный центр МВД нового образца, который заменит работу бывшего МРЭО.

Об этом CarDiagram сообщили в Главном сервисном центре (ГСЦ).
Что нужно знать о сервисном центре в Хмельницком:
Адрес: ул. Западно-Окружная, 11/1;
Дни работы: вторник – суббота;
Время работы: вторник пятница – с 9:00 до 18:00, суббота – с 9:00 до 16:45, без перерыва на обед.
Независимо от места регистрации здесь предоставляют услуги по:
регистрации и перерегистрации транспортных средств;
выдаче и обмену водительских удостоверений;
выдачи справки об отсутствии судимостей;
другие услуги сервисных центров МВД, список которых вы найдете по этой ссылке.
Как заверяют представители ГСЦ, замена удостоверения займет около 30 минут, а перерегистрация автомобиля – 2 часа.
Все новые сервисные центры МВД оборудованы видеокамерами наблюдения. Благодаря им можно посмотреть на сайте ГСЦ загруженность центров и проконтролировать их работу.
Работает планшет для оценки уровня качества обслуживания.


cardiagram.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010