(044) 593-24-38

Тендерна пропозиція хмельницьких “тролейбусників” ймовірно виписана під конкретне підприємство

29.05.2017

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” відмінило електронні торги із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом.
Таке рішення 26 травня ухвалив тендерний комітет комунального підприємства.

“Після оголошення відкритих торгів щодо цієї процедури закупівлі було виявлено, що у зв’язку з уточненням міського бюджету на II півріччя 2017 року, передбачається фінансування на закупівлю тролейбусів без автономного ходу. Потреба в подальшій закупівлі тролейбусів з автономним ходом відсутня”, – зазначено у протоколі тендерного комітету.

Крім цього, зазначається, що викинуте на початковому етапі з тендера ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”, направило скаргу до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України. У ній виробник написав, що тендерна пропозиція хмельницьких “тролейбусників” була виписана під конкретне підприємство.

Як писав НГП, 31 березня ХКП “Електротранс” оголосило тендер на придбання 4 тролейбусів з автономним ходом не менше 15 км орієнтовною вартістю 34,8 млн. грн. Транспортні засоби мають бути виготовлені 2017 року з пандусами для в’їзду-виїзду  пасажирів з  обмеженими можливостями на візку.

На початку року міський голова Олександр Симчишин анононсував закупівлю тролейбусів на автономному ходу.

Пізніше про закупівлю нових тролейбусів говорив керівник КП Віктор Паламарчук.


kh.ridna.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010