(044) 593-24-38

Блакитний ресурс за новою ціною та боржники без субсидій – нововведення “Хмельницькгаз збуту”

26.05.2017

Неприємний сюрприз чекає на хмельничан у поштовій скриньці. У “Хмельницькгаз збуті” повідомили про чергове зростання ціни на блакитне паливо. Щоправда, постанову Кабмін прийняв ще у квітні. А от нові платіжки лише зараз почали надходити містянам.

В загальному ціна зросла на 8 копійок за кубічний метр газу. Вартість блакитного ресурсу 5 гривень, але з урахуванням транспортування, податків та послуг компанії  “Хмельницькгаз збут” нарахував майже 7 гривень за куб.

Нині стан газового монополіста Хмельниччини не найкращий. Борг перед державою складає майже півтора мільярда. В той час як фірмі користувачі заборгували 165 мільйонів. Тож на боржників-субсидіантів чекає неприємна новина. На наступний період пільги їм не нараховуватимуть, якщо суму боргу не погасять за два місяці.

На нових платіжках тепер вказують і енергоодиниці спожитого газу. Так званий європейський стандарт. Для тих же, хто у квітні оплатив комунальні за старою ціною – в травні дорахують  недоплату. Отож, готуйте калькулятори та гаманці.


33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010