(044) 593-24-38

Вінничанин “рулить” фіскалами Хмельниччини

24.05.2017

Сергій Ковальчук, новий очільник податківців Хмельниччини.
23 травня, представили нового начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.
Сергій Ковальчук, як повідомляє прес-служба обласного управління ДФС, був призначений на цю посаду відповідно до результатів конкурсу. Його на нараді, яка відбулась у форматі відеоселектора, керівному складу податківців краю представив виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан.

Сергій Васильович народився у 1980 році у селі Сокиринці, що в Вінниццькій області. Із 2002 року працював у вінницькій податковій на різних посадах. А влітку 2015 року очолював Вінницьку ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області.

До призначення Сергія Ковальчука, виконуючим обов’язки начальника головного управління ДФС у Хмельницькій області був Анатолій Марценюк.


kh.ridna.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010