(044) 593-24-38

Громадські організації вимагають скасувати запровадження е-декларування для них

23.05.2017

Відповідне звернення підписали 80 громадських організацій Хмельниччини.
Лист із вимогами переглянути зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб" щодо е-декларування громадських організацій» вже відправлений керівництву держави.

Громадські організації, текст звернення яких оприлюднений на сайті ГО «ЖАР», вимагають виправити дискримінаційні зміни, які були прийняті парламентом 23 березня цього року. Зокрема, цитуємо текст звернення: «законом вводиться електронне звітування представниками громадських організацій, які займаються діяльністю у сфері запобігання і протидії корупції, а також підприємців, які надають їм послуги, роботи тощо. Поряд з тим передбачається е-декларування членів громадських рад, рад громадського контролю. Також вводиться зобов’язання кожного громадянина України – учасника акції протесту проти корупції подавати електронні майнові декларації за формою, передбаченою для державних чиновників, а також нести кримінальну відповідальність за їх неподання». Між іншим, такі зміни антикорупційного законодавства розкритикували офіційні представники США, ЄС, посли країн «Великої сімки» та міжнародні організації.
Крім цього, вже завтра, 24 травня, Хмельницька обласна рада також може розглянути відповідне звернення. Та чи прийме? За тим, яким проходитиме засідання, можна буде спостерігати в режимі онлайн на сайті «Є». Початок сесії 24 травня о 10.00.

ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010