(044) 593-24-38

Операція “деМАФізація”: кіоски тепер виглядатимуть однаково?

16.05.2017

Боротьбу із МАФами в місті розпочали ще минулого року. А на початку 2017 презентували проект, в якому визначається 7 архетипів фасаду кіосків та приблизні місця для їхнього розміщення. Тепер кожен може висловити свою думку щодо того, де хоче бачити тимчасові споруди. На окремому сайті створили платформу для голосування. Перший його етап триватиме до 1 червня, а далі хмельничани зможуть обрати найбільш привабливий архетип фасаду кіосків.

Голосувати можна за посиланням

Усі МАФи, окрім преси, з центру міста «переїдуть». Кожному із власників пропонуватимуть три місця для торгівлі.

В парках та скверах торгівельні та розважальні місця розташовуватимуться на основі конкурсу. Декілька “наливайок” у парку Чекмана вже знесли, а тепер за можливість вести торгівлю поміж алейками доведеться поборотися.

Що стосується вартості “апгрейду” вуличних кіосків – у раді ще не рахували. Ціна коливається від 50 до 100 тисяч гривень. Тим, хто погодиться на добровільно-примусове оновлення, з міської кишені виділятимуть частину суми.

Неприємна новина чекає і на любителів пострибати. З початку 2018 з центру хочуть забрати і надувні батути. Чи вдасться міській владі реалізувати свої дизайнерські плани, побачимо з часом.


podillia.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010