(044) 593-24-38

Друге псевдо-замінування за тиждень: хто порушує громадський спокій?

15.04.2019

Уже вдруге за тиждень ТЦ став об’єктом злих «жартівників». За два дні після переполоху, у той самий «Квартал» чи не о тій самій годині до адміністрації на пошту знову надходить повідомлення про начебто встановлену вибухівку в стінах будівлі. Близько пів тисячі містян відірвали від справ та покупок і вивели із торговельного центру. Проте жодного небезпечного предмету, на щастя, не знайшли. О 21 годині усі роботи спеціальні служби завершили, але того дня назад уже нікого не впускали.

Так що ж це, весняне загострення горе-жартівників чи добре продумана операція? Ми запитали, як на подібні повідомлення реагують самі містяни.

Поліція тим часом шукає зловмисників. Чи це один і той самий псевдо-мінер, чи різні особи – правоохоронці не знають. На питання, чи з однієї електронної пошти надходили обидва листа – не відповідають, посилаючись на таємницю слідства. Кримінальне провадження відкрито.

Якщо ж вдасться схопити порушника – йому загрожує до 8 років за ґратами, окрім того з нього стягнуть відшкодування усіх витрат екстрених служб. Адже як показує практика, навіть при лже-тривозі люди у формі зобов’язані працювати, як того вимагають інструкції.

 

33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010