(044) 593-24-38

Мешканцям одного мікрорайону Хмельницького підвищили тариф на водопостачання

12.05.2017

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради.
«Хмельницькводоканалу» тарифи на воду затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. А ось «Квартирно-експлуатаційному відділу м. Хмельницький» - виконком.

Сьогодні, 11 травня, виконавчий комітет міськради розглянув проект рішення про коригування тарифів КЕВу. За словами Андрія Ільницького, головного бухгалтера КЕВу, у новому тарифі заклали лише підвищення мінімальної зарплати працівникам, яка з 1 січня повинна бути не меншою 3200 гривень. А ось підвищенні тарифи на енергоносії вони не враховували.
«Квартирно-експлуатаційни відділ м. Хмельницький» нині обслуговує мікрорайон Ракове. А це приблизно 20 тисяч мешканців обласного центру. Якщо б виконком не погодив нові тарифи, то, як заявив Андрій Віталійович, може виникнути питання зменшення подачі обсягів води до домівок хмельничан. Отож, виконком погодився, щоб мешканці мікрорайону Ракове платили не 4,96 гривні, а 6,59 гривні. Але рішення вступить у дію через 15 днів, як його опублікують. Тому тариф підвищиться, скоріше за все, з 1 червня.
Нагадаємо, що нещодавно Національна комісія, що здійнсює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла нові тарифи і для споживачів «Хмельницькводоканалу». Як тільки воно буде опубліковане в «Урядовому кур’єрі», то за кубічний метр води доведеться платити 6,49 гривні, водовідведення – 6,58 гривні.


ye.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010