(044) 593-24-38

У Хмельницькому затримали адміністратора ЦНАПу під час отримання 10 тисяч гривень хабара

04.05.2017

У Хмельницькому працівник Центру надання адміністративних послуг вимагав від місцевого підприємця 500 доларів хабара. Чоловіка затримали правоохоронці.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, хмельничанин звернувся у Центр надання адміністративних послуг, який розташований на вулиці Соборній, 16. З'ясувалося, що працівник ЦНАПу обіцяв місцевому бізнесмену, що допоможе йому швидко та без зайвих проблем вирішити усі питання, які пов'язані із розміщенням зовнішньої реклами у місті. Адміністратор відділу дозвільних процедур ЦНАПу запевнив чоловіка, що позитивно вплине на прийняття рішення Департаментом архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради. Відповідно підприємець мав отримати усі необхідні дозвільні документи для розташування зовнішньої реклами. За цю послугу працівник ЦНАПу вимагав від хмельничанина грошову винагороду, яка складала 500 доларів.

Однак використати бажані гроші на задоволення своїх потреб адміністратору не вдалося. Вчора, 3 травня, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці затримали на робочому місці адміністратором відділу дозвільних процедур Центру надання адміністративних послуг під час отримання деякої частини хабара, а саме 10 тисяч гривень. Усі гроші вилучили та направили на експертизу. Загалом сума отриманого хабара склала 13 тисяч гривень.

Тепер адміністратор Центру надання адмінпослуг буде відповідати перед законом за свою діяльність відповідно до ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України.

Зараз слідчі продовжують з'ясовувати усі деталі та подробиці випадку, збирати докази. Крім того, затриманому скоро повинні оголосити про підозру та обрати запобіжний захід. Коли буде встановлено всі деталі, суд розгляне справу та призначить покарання працівникові ЦНАПу.


khmelnytsky.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010