(044) 593-24-38

Мільйони несплачених податків: фіскали взялися за хмельницькі підприємства, які “подарували” місту басейн

04.04.2019

Слідчі ДФС у Хмельницькій області отримали доступ до банківської документації ряду підприємств, які сплачували пайові внески в розвиток інженерно-транспортної інфраструктури Хмельницького і мали стосунок до безоплатної передачі в комунальну власність міста спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул. Зарічанська, 11 Ж.

Про це свідчать ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 25 березня.

За матеріалами досудового розслідування, 21 вересня 2016 року Хмельницька міська рада прийняла рішення №58 «Про надання згоди юридичним та фізичним особам на безоплатну передачу в комунальну власність громади міста Хмельницького спортивно-розважального центру з плавальним басейном на вул. Зарічанській 11 Ж.

Відповідно до вказаного рішення, надано згоду ТОВ «Приват-Інбуд», ТОВ «Мегатек», ПП «Форвард», ТОВ «Золота Середина», ТОВ «Астеліт-Поділля», ТОВ «Український матеріально-технічний ресурс», ПП «Оксамит», ТОВ «Будсервіс», ЖБК «Квартал-Буд 2» та двом ФОПам на безоплатну передачу в комунальну власність міста спортивно – розважального центру з плавальним басейном в рахунок сплати коштів по договорам про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Хмельницького на загальну суму 22 млн 803 тис. 155 гривень.

Водночас правоохоронці з’ясували, що ТОВ «Приват-Інбуд» протягом січня-вересня 2014 року здійснено продаж майнових прав на нежитлове приміщення в спортивно-розважальному центрі з плавальним басейном по вул. Зарічанській, 11 в м. Хмельницькому на загальну суму 19 млн 532 тис. 400 грн. ряду суб’єктів господарювання, а саме: двом громадянам на суму 1,3 млн грн, ТОВ «Золота Середина» – 2,89 млн грн, ПП «Оксамит» – 640 тис. грн, ТОВ «Будсервіс» – 700 тис. грн, ЖБК «Квартал-Буд 2» -590 тис. грн, ЖБК «Квартал-Буд» -590 тис. грн, ТОВ «Мегатек»- 5,71 млн грн,  ПП «Форвард» – 4,15 млн грн, ТОВ «Астеліт-Поділля» – 1,84 млн грн, ТОВ «Український матеріально-технічний ресурс» – 1,03 млн грн.

Разом з цим, всупереч вимогам п. 185.1 ст. 185, п. 187.1ст. 187 Податкового кодексу України, ТОВ «Приват-Інбуд» не нараховано податкові зобовязання з ПДВ із зазначених операцій з продажу майнових прав на нежитлове приміщення на загальну суму 3,90 млн грн.

Крім цього, як стверджує слідство, троє громадян, маючи підконтрольні ТОВ «ПриватІнбуд», ТОВ «Мегатек», ПП «Форвард», ТОВ «Золота Середина», ТОВ «Астеліт-Поділля», ТОВ «Український матеріальнотехнічний ресурс», ПП «Оксамит», ТОВ «Будсервіс», ЖБК «Квартал-Буд 2», протягом 2015 року провели безтоварні фінансово-господарські операції щодо придбання будівельних матеріалів та виконання будівельно-монтажних робіт з 30 підконтрольними житлово-будівельними кооперативами. Це спричинило ухилення від сплати податків, зборів (обовязкових платежів) на суму 14,72 млн грн.

 

ngp-ua.info

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010