(044) 593-24-38

АЕРОПОРТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ДЕРЖПІДТРИМКИ ДО 2023 РОКУ

03.05.2017

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведено державний фінансовий аудит діяльності комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький». В результаті перевірки ревізори встановили, що не вжиття керівництвом підприємства заходів щодо продовження дії сертифікату аеродрому призвело до недоотримання доходів Підприємством за досліджуваний період щонайменше на суму 1,5млн гривень.

Про це повідомляє «Поділля-центр» з посиланням на прес-службу відомства. Читайте: Бути чи не бути аеропорту на Хмельниччині: слово за китайцями «Варто зауважити, що відсутність сертифікату не дала можливості КП «Аеропорт Хмельницький» прийняти участь у Державній програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року, яка передбачає фінансову підтримку та розвиток Аеропортів України. Слід зазначити, що КП «Аеропорт Хмельницький» – єдиний аеропорт в Україні обласного рівня, який не приймає участь у вищевказаній Державній програмі розвитку аеропортів», – повідомляють у прес-службі відомства. Востаннє керівноцтво КП «Аеропорт Хмельницький» звертались до Державної авіаційної служби України із заявкою щодо тимчасового продовження терміну дії Сертифіката аеродрому у лютому 2012 року. Про це йдеться у матеріалі Незалежного громадського порталу. Державна авіаційна служба України листом від 7 березня 2012 року повідомила про відсутність підстав щодо тимчасового продовження терміну дії Сертифіката аеродрому через закінчення термінів дії сертифіката служби авіаційної безпеки, посвідчень придатності метеорологічного обладнання, посвідчень придатності світлосигнального обладнання, відсутності даних щодо перешкод на приаеродромній території. «До теперішнього часу заявки до Державної авіаційної служби України щодо сертифікації аеродрому «Хмельницький» не надходили. При формуванні Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року №944, Міністерство інфраструктури неодноразово зверталось до аеропорту «Хмельницький» та місцевої влади з метою отримання відповідних матеріалів та пропозицій, проте відповідь не надходила, що слугувало причиною відсутності аеропорту «Хмельницький» у Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року», – наголосили у відомстві.

vdalo.info

Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010