(044) 593-24-38

Міський пляж готується до оновлень – бо ж знову став власністю Хмельницького

26.03.2019

Улюблене місце відпочинку як влітку, так і взимку, відтепер знову повністю належить Хмельницькому.  Міським пляжем, котрий ще у 2007 році орендувало ТОВ «БРАВО», за мировою згодою відтепер будуть займатись комунальні служби.

За ці роки невиконання умов договору таки дали свої результати: потрощені сходи, зламані парасольки та ледь працюючі фонтанчики із питною водою. Таким сумним виглядом пляжу не задоволені і хмельничани. Кажуть: місце хоч і красиве, але потребує догляду.

На усі необхідні витратити було виділено більше 300 тис гривень. Ще одним приємним сюрпризом для містян є облаштування модульного туалету, котрий запрацює уже ближче до літа. Як нас запевнили, користування вбиральнею буде безкоштовним.  У ЖКГ розвіяли і побоювання людей, котрі гадають, що через покращення інфраструктури владці захочуть впровадити оплату за вхід на пляж. Нагадаємо, такі розмови «ходили» ще років із 10 тому, та нам пообіцяли, що хвилюватись щодо цього місцевим мешканцям не потрібно.

Хоч такі оновлення і покращать стан міського пляжу до відкриття купального сезону, але питання капітального ремонту все рівно залишається актуальним. До нього, як нас запевнили, повернуться уже згодом – нині ж усі сили націлили на облаштування Молодіжного парку.

 

33tv.com.ua

 
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010