(044) 593-24-38

В ХМЕЛЬНИЦЬКУ ВІДКРИЮТЬ ПЕРШИЙ АВІА ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНИЙ ВУЗОЛ

12.03.2019

Меморандуми про початок проекту підпишуть в Хмельницьку 14 березня під час ІІІ Міжнародного економічного форуму «Інвестиційні можливості Хмельниччини».

«Хмельницький завжди був перетином європейських та азійських шляхів, тому метою форуму є створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку, формування позитивного іміджу області та популяризація інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів.

Вже зараз біля аеропорту збудовано термінал для прийому вантажів. 15 березня він буде офіційно відкритий», — говорить Василь Міракін співорганізатор форуму і радник голови обласної адміністрації з економічних питань. Під час форуму також будуть представлені найактуальніші інвестиційні проекти регіону, серед яких проект з відновлення діяльності першого в Україні аеропорту вантажних авіаційних перевезень, який базуватиметься саме в Хмельницькому. Це сприятиме набуттю області статусу логістичного центру Правобережної України. Вже зараз з державного бюджету виділено на цей рік 320 млн.грн. на розбудову інфраструктури аеропорту. До проекту також долучається АТ «Українська залізниця» і будуватиме залізничні логістичні артерії, повідомили в Хмельницькій обласній державній адміністрації, яка виступає організатором форуму. Участь в форумі візьмуть представники іноземних дипломатичних установ та торгівельно-економічних місій в України, делегацій регіонів країни, з якими укладені угоди про співробітництво, керівники регіонів України, представники вітчизняних та іноземних бізнес кіл, консалтингових та інвестиційних компаній і фондів, банківських установ, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області, регіональних представництв ЦОВВ, наукових та інших установ, організацій області. Загальна кількість учасників близько 500 чоловік, з яких близько 30 іноземні представники з 10 країн світу, інформують організатори.  

 

economistua.com
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010