(044) 593-24-38

Аудитслужба йде з позаплановою перевіркою до Лісогринівецької ОТГ через зловживання посадовців

21.04.2017

Працівники управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведуть позапланову ревізію фінансово-господарської діяльності Лісогринівецької об’єднаної територіальної громади.
Про це зазначено в ухвалі Хмельницького міськрайонного суду від 12 квітня.

Згідно з матеріалів справи, впродовж червня-серпня 2016 року службові особи відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації за попередньою змовою з двома ФОПами під час проведення капітального ремонту (заміни віконних блоків) Давидковецької ЗОШ І-ІП ступенів внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт неправдиві завищені обсяги вартості вікон та виконаних робіт. А саме – заповнення віконних прорізів готовими блоками площею 2 кв. м з металопластику в кам’яних стінах житлових та громадських будівель на 39,3 кв. м на загальну суму 200 тис. грн і таким чином заволоділи вказаними бюджетними коштами.
Відповідне кримінальне правопорушення 3 січня 2017 року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за кваліфікацією ч.3 ст.191 КК України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”).
Аудитори мають дослідити цільове та ефективне використання коштів місцевого бюджету, виділених на виконання робіт проведенні капітального ремонту (заміни віконих блоків) у давидковецькій школі. Також фахівці перевільність правильність замовнення фінансової документації.


ngp-ua.info
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010