(044) 593-24-38

МІКРОРАЙОН ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ПРОСИТЬСЯ НА БАЛАНС МІСТА

22.03.2017

Таку електронну петицію зареєстрував хмельничанин Ігор Чинюк.
"Є ситуація у нашому місті, яка на перший погляд може здатися абсурдною. Багато мешканців нашого мікрорайону живуть і не можуть зрозуміти, чому у мікрорайоні так страждає рівень благоустрою, чому у звітах ЖКГ, на сайті міської ради немає звітів від "Будинкоуправління №2" та чому у бюджеті міста, наш мікрорайон майже не фігурує.

Нажаль, усьому виною, є те, що ми ніби то у Хмельницькому, а ніби то і ні. Мікрорайон, як військове містечко у минулому, ДОСІ, вже після 26 років незалежності України знаходиться на балансі Мністрества Оборони, що є повним абсурдом, так як наш мікрорайон вже давно не є військовим об'єктом.
Права мешканців мікрорайону Ракове, які виявилися багаторічними "заручниками роззброєння", ні в якому разі не відрізняються від прав кожного жителя міста, але ми страждаємо!
Ми оплачуємо квартплату так само, як і інші мешканці міста, але на мікрорайон не виділяють кошти, тому, що просто не мають права, так як це буде розцінено, як нецільова витрата коштів. В мікрорайоні немає жодного мешканця, в кого не було проблем із оплатою квартплати в "Будинкоуправління 2".
Коли наростає заборгованість (при всіх оплатах копійка в копійку), довести свою правоту просто не можливо. Коли приходиш розбиратися - посилають на "бухгалтерські курси". Жодного разу, коли я там був - не обходилось без скандалів від мешканців! Освітлення у дворах - погане, немає вуличних урн (тільки загальні сміттєві, серед яких, доречі немає, ані для збору пластику, ані для скла, які ми бачимо в місті). Коли йде дощ, потрібен човен, аби добратися до зупинки та потрапити на роботу....
Нас це дуже засмучує, ми хочемо жити так, як інші містяни! Ми не другий сорт!
Просимо Вас нарешті домогтися передачі мікрорайону Раково на баланс міста, а "Будинкоуправління 2" перетворити на один з міських ЖКГ, який буде підзвітний міській раді, як інші ЖКГ міста!", - йдеться у тексті петиції до міської влади.
Наразі електронне звернення набрало 21 підпис із 500 необхідних. Збір підписів триватиме ще 84 дні.


odtrk.km.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010