(044) 593-24-38

За дверима хмельницьких «маршруток»: чим обернулася транспортна ревізія?

16.02.2017

Переповнені вщент маршрутки та водії, які за кермом встигають і по телефону розмовляти, і решту віддавати — для Хмельницького явище звичне. Тільки от ще однією справою у цьому списку мала би бути видача квитків. Цей факт і став одним із пунктів перевірки.
До ревізії долучилися і громадські активісти. Нам розповіли: частіше всього водії квитки не дають, а вже на кінцевій просто заповнюють звітний документ навмання.

Тобто, визначити реальну кількість пасажирів не має можливості. А обсяг перевезень є одним із факторів встановлення їх вартості, яку власники маршруток ревно вимагають збільшити. Водії запевняють, що квитки видають. Однак на руках у пасажирів їх немає.
Аби не затримувати людей надовго, повну перевірку та оформлення протоколів полісмени здійснювали на кінцевій зупинці. Однак, траплялися і «принципові» водії.
Хмельничани вважають, що якість перевезень добряче «кульгає». Однак, обурюються несподіваним зупинкам, адже їм доводиться пересідати .
На наступній точці перевірки та ж історія. Маршрутки переповнені. Згадується старе і добре «Пройдіть по салону» або «пригніться» — коли «забитий» пасажирами транспорт перепиняли колишні «ДАЇшники».
Тож за бажання заробити якнайбільше — водіям доведеться сплатити штраф.
Незабаром хмельницький транспорт може змінити габарити. А поки до цього ще не дійшло — одна перевірка погоди не зробить. Адже вже завтра зранку містяни знову згадають казку про «Рукавичку». У набитих маршрутках, де водії набивають кишеню.


33tv.com.ua
Президент громадської організації "Поділля"
Артемчук Анатолій Володимирович

ГО “Українська ініціатива„


Поділля – це край, що охоплює частину Центральної та Західної України. Він розташований між річками Дністром, Золотою Липою, верхів’ями Горині, Случі й Росі та Кодимою. Більшість його території займають Волино-Подільська та Придніпровська височини. Тут живе близько десятої частини мешканців нашої держави.

Україна – велика держава, частиною якої є і наш край – Поділля. Це край хліборобів і ремісників, козаків і завзятих воїнів, художників і поетів, кобзарів і вчених. Він був відомий світові з сивої давнини. У часи могутнього Галицько-Волинського князівства його знали під назвою Пониззя, а згодом, з ХІV століття, край набув назви Поділля. Тут народилися Мелетій Смотрицький та Іван Пулюй, звідси пролягли у світ шляхи Соломії Крушельницької і Миколи Леонтовича, Ярослава Івашкевича і Василя Стуса. Тут любили й страждали, ходили за плугом і боронили рідний край наші прадіди. Це – земля наших батьків. Дорожимо нею!
Письменник ХVІ ст.

Про природу Поділля
В опису України, зробленому на початку ХVІ ст. польським письменником Матвієм із Мехова, Поділля називається «родючою країною, досить багатою хлібом і медом». Її грунти відзначалися надзвичайною щедрістю. «Хоча там лише грубо обробляють землю, орють мало й неглибоко, а сіють зверху, пшениця сама росте там три роки підряд тільки тому, що при збиранні хліба під час жнив певну кількість зерен залишають розсипаними по землі, щоб вони зійшли наступного року без оранки й обробітку поля. Трава на пасовищах швидко обплутує і ховає плуг, забутий у трав’янистих місцях. Бджолині рої там кладуть мед не лише в довбанках і дуплах дерев, але й на берегах річок та на землі.

 

 

 

Зроблено у QWERT-media © 2008-2010